Mentorystė

Šiandieninėje aplinkoje vis dažniau tenka išgirsti apie mentorystę ir jos privalumus. Tačiau, ne retai susidūrus su šia tema, iškyla klausimai – „Kas iš tiesų yra mentorystė?“ „Kokia jos teikiama nauda?“

Mentorystės tikslas yra skatinti tiek individualaus asmens tiek organizacijos tobulėjimą ir patenkinti jų augimo poreikius. Mentorystės specifika remiasi specialiai sukuriamu veiksmų planu, kuris padeda pilnai realizuoti asmens lūkesčius ir kartu jį nukreipti sėkmingų rezultatų link.

Šiuo atveju mentorius, yra tas asmuo, kuris turi sukaupęs eksperto patirtį atitinkamoje srityje ir ja dalinasi su žmonėmis, taip pat siekiančiais tobulėti ir augti savo profesijoje. Mentorius dirba, kaip konsultantas tik toje srityje, kurioje turi aukštą kompetencijos lygį. Jo tikslas – perduoti mokiniui žinias ir gebėjimus bei ugdyti jo paties ekspertiškumą ir išmanumą, tiek darbinėje tiek asmenininėje erdvėje.

Mentorystė – efektyvus ir šiuolaikiškas asmeninio tobulėjimo būdas, kurio pagalba Jūs galite atverti platesnes galimybes savo asmeninei ar organizacijos sėkmei.

MENTORYSTĖ GALI BŪTI TAIKOMA

Jeigu Jums reikalinga asmeninė konsultacija, susisiekite su mumis nurodytu telefonu +370 674 48 662 arba parašykite mums žinutę, žemiau pateiktoje formoje ir mes išsamiai atsakysime į Jums iškilusius klausimus.

Mūsų rekomenduojami mentorystės specialistai

SUSIPAŽINKITE SU SAVO SRITIES EKSPERTAIS IR SUŽINOKITE APIE JŲ TEIKIAMAS PASLAUGAS

Domina mentorystės paslaugos?

TURITE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ? PARAŠYKITE MUMS ŽINUTĘ IR MES SU JUMIS SUSISIEKSIME