VĖJUS VIETRINAS „URAGANAS“

" Būk geriausias koks tik gali būti

Esu 2 kartus tapęs pasaulio kikbokso jaunimo čempionu.

Pravardę „Uraganas“ gavau kikbokso pasaulyje, būtent todėl, jog savo mėgėjų karjeroje nė karto nepralaimėjau ir beveik 90% kovų  užbaigiau nokautais. Šiuo metu esu vis dar jauniausias WAKO ir WKN pasaulio čempionas Lietuvos kikbokso istorijoje.

Nuo 16 metų domiuosi High performance psichologija.

Esu internetinės High Performance programos –“H-SISTEMA“ (www.hsistema.lt ) įkūrėjas.

Higherformance psichologija yra mokslas apie tai, kaip kuo efektyviau išnaudoti visus savo turimus žmogiškuosius resursus, kad žmogus galėtų progresyviai kilti į aukštesnį lygmenį bei gyventi kuo prasmingesnį ir pilnavertiškesnį gyvenimą tokiose kryptyse, kaip: sveikata, karjera, finansai, santykiai.

Ši sritis yra paremta naujausiomis neuromokslo studijomis, pozityvia psichologija, rytų mokslu „mindfullness“, bei sporto ir pasiekimų psichologija.

Už visus dabartinius pasiekimus, asmeninę ir charakterio brandą esu ypatingai dėkingas savo tėčiui Aurimui Vietrinui, bei savo kikbokso treneriui Andriui Šipailai.

Mano mentoriai, geriausi pasaulio High Performance treneriai, psichologai, sporto ir verslo treneriai gyvenantys Europoje, bei JAV – Michael Gervais, John Wooden, Martin Selingman, Myhalyj Csikszentmihalyj ir daugelis kitų.

Vedu aukštų rezultatų pasiekimų sesijas, skaitau pranešimus konferencijose, teikiu individualias ir grupines konsultacijas.

Mano mokymų dalyviai sako, kad „Vėjaus mokymų išskirtinumas yra Jo jaunatviškumas, energija, bei šnekėjimas be filtrų, „Kalbėjimas Tiesiai Šviesiai““.

Susitikime mano mokymuose  ir patys galėsite tai patirti.

Vėjaus nemokamos el.knygos: http://uraganas.vauma.lt/

Norėdami susisiekti

UŽPILDYKITE ŽEMIAU ESANČIĄ FORMĄ