Įmonių savininkams

Įmonės savininko įtaka kompanijos strateginiame planavime ir pokyčių valdyme yra labai svarbus aspektas. Šiandieninėje nuolat kintančioje aplinkoje įmonės savininkams svarbu žinoti efektyvius būdus, kaip tinkamai spręsti iškilusius iššūkius ar susidariusias problemas, formuluoti įmonės strategiją ir suprasti, kaip kurti reikiamą emocinį foną darbuotojams. Žemiau pateikiamos 4 skirtingos mokymų kryptys, kurios  Jums, kaip įmonės savininkui padės ne tik gauti atsakymus į Jums rūpimus klausimus, bet ir išmokti metodus, kuriuos lengvai galėsite taikyti savo darbo praktikoje.

PLAČIAU APIE ŠIUOS MOKYMUS:

Strategija – tai įmonės pagrindinių ilgalaikių tikslų ir uždavinių suformulavimas, veiksmų kurso parinkimas ir išteklių, reikalingų šiems tikslams įgyvendinti, paskirstymas.

Strateginės sesijos gali būti skirtos tiek norint suformuluoti ar iš naujo atrasti įmonės misiją, viziją, vertybes, tiek siekiant naujai pažvelgti į įmonę iš skirtingų perspektyvų. Pasitikrinti ar pasikoreguoti įmonės strategiją ir judėjimo kryptį, bei jai pasikeistus išsigryninti veiksmus, kuriuos privalote padaryti, kad pasiektumėte užsibrėžtų tikslų.

Išorinis strateginės sesijos moderuotojas leidžia sesiją pravesti taip, kad darbas vyktų efektyviai, nebūtų nereikalingų diskusijų ir emocijų, kad būtų priimti ir užfiksuoti konkretūs susitarimai, kurie vėliau įgyvendinami praktikoje.

Strateginės sesijos metu pasikliaujamas kūrybinis mąstymas, visi dalyviai skatinami kelti naujas idėjas, mąstyti nesteriotipiškai, laužyti nusistovėjusius modelius, ieškoti naujų galimybių panaudojant esamus resursus.

Mokymų programą, galime pritaikyti pagal Jūsų individualius poreikius, jeigu Jums reikia asmeninės konsultacijos, susisiekite.

Mokymų programa pritaikoma pagal Jūsų poreikius.

Susisiekite dėl individualaus pasiūlymo: lina@vauma.lt, tel. +37067448662. 

„Viskas pasaulyje nuolat kinta, vienintelis pastovus dalykas – pokyčiai“ – tai turbūt jau ne kartą girdėta, tiesa?

Tačiau net ir žinodami, kad pokyčiai neišvengiami, žmonės dažniausiai sunkiai juos išgyvena, priešinasi, todėl įgyvendinti naujas idėjas versle, pakeisti įsitvirtinusias darbuotojų nuostatas ir susiformavusius įpročius, ar kartais tiesiog išlipti iš „komforto zonos“ tampa itin sudėtingas uždavinys.

Tačiau, po šių mokymų dalyviai ne tik žino, kaip inicijuoti, planuoti ir efektyviai įgyvendinti permainas, tačiau supranta, kokie yra permainų psichologiniai dėsningumai, kokius etapus darbuotojas praeina išgyvendamas pokyčius ir kaip tai pritaikyti praktikoje.

Neretai įgyvendinant pokyčius susiduriama su darbuotojų pasipriešinimu. Mokymų metu dalyviai sužinos pasipriešinimo pokyčiams priežastis, supras, kaip suvaldyti pasipriešinimą, kaip išlaikyti darbuotojų produktyvumą, kai organizacijoje vyksta pokyčiai, išmoks teisingai komunikuoti su darbuotojais ir palengvinti jų adaptaciją prie naujų sąlygų.

Mokymų programą, galime pritaikyti pagal Jūsų individualius poreikius, jeigu Jums reikia asmeninės konsultacijos, susisiekite.

Susirinkimas gali būti itin lengvai įgyvendinamas, bei ypatingai efektyvus komunikacijos su darbuotojais įrankis, tereikia žinoti, kaip teisingai juo naudotis.

Šių mokymų metu išmoksite teisingai planuoti susirinkimą, sužinosite kas svarbu formuojant susirinkimo tikslus ir dienotvarkę, kokių klaidų negalima daryti informuojant darbuotojus apie numatomą susirinkimą ir kokias taisykles būtina fiksuoti, kad susirinkimas vyktų efektyviai.

Sužinosite ir kaip tinkamai organizuoti susirinkimo erdvę, kad dalyviai susirinkime būtų darbingi ir jaustųsi komfortiškai.

Gausite praktinių patarimų, kaip valdyti susirinkimo laiką ir išvengti nukrypimų nuo dienotvarkės.

Suprasite, kaip kurti reikiamą emocinį foną ir kokiais metodais galima valdyti dalyvių įsitraukimą, kad darbuotojai Jūsų ne tik aktyviai klausytų, bet prireikus aktyviai dalintųsi idėjomis.

Sužinosite susirinkimo užbaigimo būdus, užtikrinančius, kad priimti susitarimai būtų įgyvendinti, o darbuotojai sekančio susirinkimo lauktų pasiruošę ir aktyviai nusiteikę.

Mokymų programą, galime pritaikyti pagal Jūsų individualius poreikius, jeigu Jums reikia asmeninės konsultacijos, susisiekite.

Kiekvieną kartą rengiant mokymų programą, jį yra pritaikoma pagal Jūsų individualius poreikius.

Jeigu Jums reikalinga asmeninė konsultacija, susisiekite su mumis nurodytu telefonu +370 674 48 662 ir mes išsamiai atsakysime į Jums iškilusius klausimus.