„PROJEKTŲ VALDYMO AKADEMIJA”

Turite projektą? O gal net ne vieną?

Kyla sunkumų juos suvaldyti?

Tuomet Jums verta skaityti toliau >>>

Kiekviena šių dienų organizacija turi ne tik pagrindinę veiklą, bet ir daug mažesnių ar didesnių projektų. Žinoma, yra ir organizacijų, kurių visa veikla susideda iš projektų. Kiekvienas projektas turi turėti savo vadovą, kitaip yra didelis šansas, kad jis liks neįgyvendintas.

Kyla įdomus klausimas – iš kur įmonės „iškasa” tiek daug vadovų? Atsakymas yra gana paprastas: projektų vadovais, priklausomai nuo projekto sudėtingumo, gali tapti bet kuris įmonės darbuotojas.

„Ar turite projektų? Ne? Tai imkite šitą. Jums pavyks. Mes jumis tikime.” Arba „Visi turi po kelis projektus, o jūs tik vieną, todėl jį priskyrėme jums”.

Dėl įsivyravusios projektinio valdymo mados ar tokių laikų, projektų vadovais tampa eiliniai darbuotojai, nepaisant to, ar jie turi žinių, ar ne. Svarbu, kad jie turėtų entuziazmo. Ar projektų vadovai yra mokomi valdyti projektus? Dažniausiai ne. Kodėl? Nes jiems trūksta laiko, nes paskirti pabandyti ar yra įdarbinti laikinai, ar dėl to, kad nebuvo kitos išeities.

Labai dažnai žmogus, tapęs projekto vadovu, tik vadinamas vadovu, nes pavaldinių jis neturi, žinių negauna, ir atlyginimas lieka tas pats. Todėl jo entuziazmas laikui bėgant gali baigtis – atsakomybė užkrauta, o įrankių, žinių ir resursų neturi. Dažnai projektų vadovai konkuruoja dėl resursų, o tai kelia konfliktus…

Ar yra išeitis?

Yra. Mes siūlome 4 (sic!) nuotolinių sesijų metu, atliekant praktinius namų darbus, suteikti visas būtinas bazines žinias reikalingas planuojamam, pradedančiajam ar jau dirbančiam, bet niekur nesimokiusiam projektų vadovui. 

Dalyviai ne tik įgis žinias, bet ir praktiškai dirbs prie jūsų įmonėje jiems priskirto projekto. Taigi, nauda bus abipusė – tiek organizacijai, tiek dalyviui.

Ko mokysis dalyviai?

1 diena

· Projektų valdymo metodologijos ir jų palyginimas (pvz., Kritinė grandinė, Agile, Scrum ir pan). · Projekto iniciavimas ir apibrėžimas: projekto tikslai, svarbiausi veiksniai, rizikos ir suinteresuotųjų šalių identifikavimas. · Namų darbas: Parašyti projekto iniciatyvos planą, įtraukiant tikslus, veiklų sąrašą ir atlikti suinteresuotųjų šalių analizę.

2 diena

· Projekto planavimas: darbų struktūros sudarymas, laiko planavimas, išteklių identifikavimas ir jų paskirstymas. Kuo projektas skiriasi nuo darbinės užduoties? · Namų darbas: Parengti projekto planą iš savo darbinės aplinkos.

3 diena

· Projekto įgyvendinimo kontrolė ir stebėjimas: progreso matavimas, problemų identifikavimas ir sprendimo strategijos. · Projekto užbaigimas ir peržiūra: perduodamas dokumentacija, projekto patirties peržiūra, išmoktos pamokos. · Namų darbas: pasiruošimas projekto valdymo pristatymui, pademonstruojant įgytas žinias.

4 diena

Žinių integracijos, įtvirtinimo ir vertinimo modulis.

Po mokymų kekvienas dalyvis gaus vieną iš pažymėjimų:

6516515

a) Išklausė projektų valdymo ABC kursą

b) Aktyviai dalyvavo, buvo teigiamai įvertintas ir pasiruošęs pradėti projekto vadovo pareigas

c) Yra pasirengęs būti projektų vadovu.

O jūs, kaip įmonė, galėsite įvertinti jam priskirto projekto progresą.

Kuo šie mokymai yra išskirtiniai?

1. Greita

1 pusdienis per savaitę, iš viso - 4 savaitės.

2. Efektyvu

Greiti, tačiau intensyvūs, daug turinio, praktikos ir namų darbų apimantys mokymai.

3. Puikiai dera su darbo grafiku

Mokymai vyksta nuotoliu, penktadieniais po pietų.

4. Maža investicija

Dalyviai neatsitraukia nuo darbo, mokydamiesi jie atlieka praktiką su realiais projektais, su kuriais šiuo metu dirba.

5. Aiški pažanga ir atsiskaitymas įmonei

Paprasta stebėti dalyvio pažangą įvertinant jo darbą realiai vykstančiame projekte.

6. Esminės žinios reikalingos darbui

Gaunamos svarbiausios žinios ir įrankiai dirbti ir tobulėti dabartinėje veikloje.

Kas veda šiuos mokymus?

Dar tolimais 1999 metais, kai šie mokytojai pradėjo vesti pirmuosius projektų vadovų mokymus, jie ne tik dalinosi žiniomis šioje srityje, bet ir toliau kaupė patirtį valdydami pačius įvairiausius projektus – nuo trumpalaikių iki ilgalaikių, mažų ir didelių, paprastų ir sudėtingų.

Ar esate susidūrę su projektu, vertu 30 000 ar 200 000 eurų? Arba jaučiatės pasirengę planuoti ir valdyti projektą, kurio vertė siekia kelis milijonus eurų? O gal stovite prieš iššūkį suvaldyti didžiulio, 300 milijonų eurų vertės projekto eigą?

Visi šie iššūkiai mūsų mokytojams yra gerai pažįstami. Jie ne tik juos supranta, bet ir turi patirties bei žinių, kaip suvaldyti net patį didžiausią ir sudėtingiausią projektą. Mūsų mokytojų komanda yra patyrusi, pasirengusi ir entuziastingai nusiteikusi perduoti savo žinias jūsų projektų vadovui.

Pristatome šių mokymų vedėjus:

Darius Radkevičius

Lektorius, verslininkas, konsultantas, bei vertinamas verslo knygų leidėjas. Jo įvairialypė patirtis ir gilios žinios suteikia unikalią galimybę išmokti projektų valdymo iš tikro eksperto.​

Nuo 1999 metų Darius veda mokymus projektų vadovams, o jo patirtis projektų valdyme nėra tik teorinė – jis aktyviai prisidėjo prie daugelio įmonių projektų sėkmės. Šis ekspertas yra išskirtinis ir dėl verslo išmanymo, ir dėl ilgalaikių partnerystės santykių su didelėmis bei mažomis įmonėmis.

Darius taip pat pasižymi ypatinga tarptautine patirtimi – jis vedė mokymus Lietuvoje, Europoje ir Azijoje, prisidedant prie projektų valdymo supratimo skleidimo. Nuo 1997 metų jis sėkmingai konsultavo daugiau nei 100 įmonių Europoje, Ukrainoje, Rusijoje ir Malaizijoje, padėdamas jiems atrasti esmines problemas ir įgyvendinti naujus verslo vystymo sprendimus.

Darius veda mokymus bei konsultuoja įvairiomis temomis, pradedant nuo strateginės verslo srautų analizės ir baigiant klientų aptarnavimu bei pardavimais. Jo kompetencijos apima TOC, LEAN ir kitų naujų vadybos metodų diegimą, verslo srautų analizę, motyvacinių sistemų diegimą ir dar daugiau.

Tai tik dalis iš Dariaus nuopelnų ir indėlio į projektų valdymo sritį. Jo žiniomis ir patirtimi pasitikėjo ne tik įmonės, bet ir Europos plėtros ir rekonstrukcijos bankas, pripažindamas jį kaip ekspertą. Mes su džiaugsmu pristatome Darių Radkevičių – mokytoją, kuris leis jums atrasti projektų valdymo pasaulį iš naujos perspektyvos.

Aurimas Vietrinas

Lektorius, verslininkas, konsultantas, kuris turi 15 metų vadovavimo ir daugiau nei 20 metų mokymų ir verslo vadybos trenerio patirtį. Jis yra įkvepiantis pardavimų, derybų ir vadovų ugdymo ekspertas. Taip pat jis yra vadovų mentorius, strateginių ir kūrybinių sesijų moderuotojas, bei individualaus ir komandinio profesinio koučingo praktikas.

Aurimas yra labai svarbių mokymų programų – „Talentų akademija” (skirta esamiems ir būsimiems vadovams) ir „Pardavėjų akademija” (skirta naujokams ir jau patirtį turintiems pardavėjams) – bendraautorius ir vedėjas.

Aurimo ekspertinė sritis yra labai įvairialypė, pradedant vadovavimu ir vadovų ugdymu, baigiant derybomis, rinkodara, verslo kūrimu ir komandos formavimu. Jis yra specialistas, kuris pasidalins tuo, ką jums tikrai verta žinoti ir išmokti!

Aurimas Vietrinas yra lektorius su didžiuliu žinių bagažu ir su didžiule įvairiapuse patirtimi, kuria noriai dalinasi savo mokymuose. Aurimas ir pats nuolat atnaujina savo žinias, taikydamas jas asmeninėje praktikoje.

Jo auditorijos dydis yra įspūdingas – nuo 5 iki 1200 dalyvių! Tai žmonės, kurie pasitiki Aurimu kaip patyrusiu ir įkvepiančiu mokytoju. Per metus jis praveda nuo 60 iki 100 mokymų dienų ir nuo 200 iki 400 valandų individualaus koučingo.

Vedant mokymus Aurimas neapsiriboja tik teorija – jis padeda žmonėms gautas žinias pritaikyti praktikoje ir taip pasiekti savo tikslų bei tobulėti ne tik darbinėje, bet ir asmeninėje srityje.

Kur, kada ir kaip vyks šie mokymai?

2023 m. rugsėjo 29 d., spalio 6, 13, 20 d.

Tik 4 pusdieniai po 4 val. (13:00 – 17:00 val.) 

Nuotoliniai mokymai Zoomplatformoje.

Dalyviai turi pasiruošti dalintis garsu ir vaizdu.

Grupės dydis – nuo 6 iki 20 dalyvių

Mokymų kaina:

490 EUR/asm.

SUTAUPYKITE 10% registruodami į mokymus 3 darbuotojus iš vienos įmonės.

Iki mokymų liko:

Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės

Paruoškite savo vadovus sėkmingai įgyvendinti projektus!

Mūsų „Projektų valdymo akademija” suteiks jūsų vadovams būtinus įrankius ir žinias, kad jie galėtų sėkmingai valdyti projektus ir pasiekti rezultatus jau nuo pat pirmos mokymų dienos! 

Tai jūsų galimybė investuoti į savo projektų vadovus ir sėmingai įgyvendinti projektus!

Registruotis dabar:

Dažniausiai užduodami klausimai:

Mumis pasitiki: