Medicinos atstovams ir farmacininkams

Dirbant medicinos sektoriuje svarbu ne tik puikiai išmanyti savo specialybę, turėti aukštos kvalifikacijos profesinių žinių, tačiau taip pat mokėti efektyviai komunikuoti tiek su kolegomis, gydytojais, tiek su klientais, pacientais.

Žemiau pateikiame 2 krypčių mokymus, skirtus medicinos srities darbuotojams, norintiems tobulėti ir siekti aukštesnių rezultatų savo profesinėje veikloje

PLAČIAU APIE ŠIUOS MOKYMUS:

Kiekvienas asmuo jam pateikiamą informaciją priima ir supranta skirtingai. Todėl kaskart siekiant užmegzti partnerystę ir pasiekti abipusės vertės skatinant Jums svarbius žmones Jūsų klausytis ir imtis bendro tikslo siekimo veiksmų, labai svarbu žinoti tinkamus būdus ir metodikas, kaip Jūs galite juos sudominti ir kuo tiksliau perduoti savo žinią. Siūlome Jums unikalius mokymus, specialiai pritaikytus farmacijos sektoriuje dirbantiems specialistams, kurių metu Jūs įgysite reikiamas žinias sėkmingam asmininių rezultatų gerinimui.

Mokymų programą, galime pritaikyti pagal Jūsų individualius poreikius, jeigu Jums reikia asmeninės konsultacijos, susisiekite.

Šiandien ypač daug dėmesio skiriama teikiamų paslaugų kokybei bei geresniam pacientų aptarnavimui. Todėl kiekvienoje sveikatos priežiūros įstaigoje ne mažiau svarbiu aspektu tampa tinkama medikų komunikacija tiek su pacientais, tiek su kolegomis.

Siūlome mokymus skirtus įvairių sričių medicinos specialistams, kurių efektyvus darbas priklauso ne tik nuo profesinio gebėjimo atlikti savo pareigą, bet ir nuo mokėjimo komunikuoti su aplinka esant skirtingoms situacijoms. Tuomet, kai nuo turimų komunikacijos įgūdžių priklauso, koks ir kaip greitai bus pasiektas rezultatas.

Mokymų programą, galime pritaikyti pagal Jūsų individualius poreikius, jeigu Jums reikia asmeninės konsultacijos, susisiekite.

Kiekvieną kartą rengiant mokymų programą, jį yra pritaikoma pagal Jūsų individualius poreikius.

Jeigu Jums reikalinga asmeninė konsultacija, susisiekite su mumis nurodytu telefonu +370 674 48 662 ir mes išsamiai atsakysime į Jums iškilusius klausimus.