Grupinės koučingo sesijos

Grupinės koučingo sesijos skirtos skatinti tobulėjimą ir padėti išspręsti rūpimus klausimus organizacijos aplinkoje.

Koučingo sesijų procesas yra atitinkamai suplanuojamas pagal kliento lūkesčius ir sprendžiamas situacijas. O siekiant efektyviausios sesijų naudos, būtina, kad klientas pats norėtų tobulėti, tikėtų koučingo metodo teikiama nauda, suprastų savo sprendžiamą problemą ir svarbiausia pasitikėtų jį konsultuojančiu specialistu. Tik tuomet koučeris atitinkamų metodų pagalba gali skatinti reikalingus teigiamus pokyčius ir atverti naujus kelius jų siekimo link.

Kiekvienos organizacijos komandą sudaro skirtingų tipų asmenybės, kurių individualūs charakterio bruožai, vertybės, savimonė, kompetentingumas daro didelę įtaką įmonės atmosferai ir jos siekiams. Štai, kodėl yra labai svarbu sukurti galimybes, kurios skatintų žmones siekti asmeninio tobulėjimo, atskleistų jų vidinį potencialą, leistų mokytis iš kitų ir pačiam iš savęs.

Profesionalaus koučingo pagalba Jūs galite išlaisvinti savo asmenį potencialą, atrasti naujus ir efektyvius būdus, kaip pasiekti užsibrėžtus tikslus.

GRUPINĖS KOUČINGO SESIJOS GALI BŪTI NAUDINGOS:

Jeigu Jums reikalinga asmeninė konsultacija, susisiekite su mumis nurodytu telefonu +370 674 48 662 arba parašykite mums žinutę, žemiau pateiktoje formoje ir mes išsamiai atsakysime į Jums iškilusius klausimus.

Mūsų rekomenduojami koučingo specialistai

SUSIPAŽINKITE SU SAVO SRITIES EKSPERTAIS IR SUŽINOKITE APIE JŲ TEIKIAMAS PASLAUGAS

Domina koučingo sesijos?

TURITE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ? PARAŠYKITE MUMS ŽINUTĘ IR MES SU JUMIS SUSISIEKSIME