DONALDAS DUŠKINAS

" Turėk drąsos gyventi savo gyvenimą, o ne gyvenimą, kurio iš tavęs tikisi kiti…

Mano vedamų mokymų tikslas – autentiškumas, tikrojo savęs atradimas, ribojančių įsitikinimų identifikavimas ir jų transformavimas į palaikančius. Mano darbo metodas – coach training metodas. Tai pokalbiai su mokymų dalyviais, diskusijos, klausimų iškėlimas bei atsakymų paieška čia ir dabar. Tai 80 % metodikų, praktikos ir realių pavyzdžių iš realaus gyvenimo.

Mano profesinio kelio pradžia – režisieriaus darbas dramos teatre. Po teatro etapo kaip kūrybos vadovas dirbau verslo renginių organizavimo srityje, tai buvo veikla, apjungianti kūrybą ir verslą. Vėliau, dirbdamas tarptautinėje mokymų įmonėje kaip mokymų treneris, konsultantas, tarptautinių projektų vadovas, praktiškai studijavau verslo psichologiją iš arti: dirbau su verslo klientais, analizavau jų poreikius, kūriau ir vedžiau mokymų programas (tiek Lietuvoje, tiek užsienyje).

Dabar jau daugiau nei 15 metų esu laisvai samdomas mokymų treneris, retorikos mokytojas, koučingo specialistas, kvėpavimo terapijos specialistas, įmonių konsultantas personalo valdymo klausimais. Tai veikla, reikalaujanti nuolatinio bendravimo su labai įvairiais žmonėmis. Suvokti, pajausti, suprasti kitą žmogų, išsigryninti jo vertybes, išgirsti tai, kas jam svarbu.

Ekspertinės sritys: viešasis kalbėjimas, retorika, pardavimai, derybos, vadovų ugdymas, koučingas, kvėpavimo terapija (sąmoningas kvėpavimas, meditacija)

Norėdami susisiekti

UŽPILDYKITE ŽEMIAU ESANČIĄ FORMĄ