DARIUS RADKEVIČIUS

" Dažnas vadovas vertina pokyčius kaip priekaištą, kaip įžeidimą savo asmeniui.

Esu verslininkas, verslo knygų leidėjas, gamybos, distribucijos ir mažmenos konsultantas, TOC ir LEAN praktikas, tiekimo grandinės, motyvacinių sistemų bei pardavimų sprendimų ekspertas. 

Turbūt vienintelės temos, kuriomis nesiimčiau konsultuoti – nekilnojamas turtas ir akcijos. Paskutinius penkerius metus buvau pagrindinis LVPA ekspertas vertinant TOC, LEAN ir kitų naujų vadybos metodų diegimą Lietuvos įmonėse. Esu EBRD (Europos plėtros ir rekonstrukcijos banko) patvirtintas ekspertas.  

Vedu mokymus ir konsultuoju šiomis temomis:

  1. Strateginė verslo srautų analizė.
  2. Motyvacinė sistema diegiantiems LEAN ir TOC.
  3. Verslo tikslas ir verslo prasmė.
  4. Mažmenos valdymas (asortimentas, atsargos, užsakymai, tiekimo grandinė)
  5. LEAN ir TOC diegimas
  6. Klientų aptarnavimas
  7. Pardavimų pasiūlymas, tai prasmės pasiūlymas

Mokymus vedu ne tik Lietuvoje, bet ir Azijoje. Nuo 1997 metų sėkmingai konsultavau daugiau kaip 100 įmonių Europoje, Ukrainoje, Rusijoje ir Malaizijoje.

Padedu įmonėms atrasti esmines problemas ir įdiegti naujas vystymo strategijas. Mano straipsniai yra išversti į anglų, kinų, rusų ir ukrainiečių kalbas, 2009 m. buvo išleista pirmoji mano knyga vadovams „Dievas, hierarchinė struktūra, kvantinė fizika ir valdymo stilius“, vėliau išversta į rusų ir anglų kalbas. 2016 pasirodė paskutinė – “Belaukiant Aukso Amžiaus”.

Norėdami susisiekti

UŽPILDYKITE ŽEMIAU ESANČIĄ FORMĄ