Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • event jau ivyko.

Eneagramos praktiko kursas (I modulis)

Kov 3, 2018 - Kov 4, 2018

| 150EUR
Eneagramos praktikas

9 gyvenimiškos strategijos – 9 bendravimo ir darbo stiliai. 2 modulių ENEAGRAMOS praktiko kursas su galimybe gauti tarptautinį ICTA praktikanto sertifikatą.

K. Narancho (1932), garsus geštalto psichoterapeutas, psichiatras, mokslininkas, tyrinėtojas, gausybės knygų
autorius, vienas žymiausių specialistų, kurio gyvenimo darbai pašvęsti žmogiško potencialo atvėrimui ir harmoningos asmenybės vystymui, įkvėptas O. Ičazo ir G.Gurdžijevo teorijomis apie Eneagramą, kaip universalų pasaulio ,,žemėlapį“ su jo dinamiškais įstatymais, sukūrė unikalią metodiką, padedančią suprasti žmonių tipologiją ir elgesio modelius – eneatipų psichologiją.

Lietuvoje jau keli tūkstančiai sėkmingų žmonių pažino didžiulio pasisekimo pasaulyje susilaukusį Eneagramos modelį. Šios žinios suteikė visiems daugybę naujų įžvalgų asmeniniame gyvenime, santykiuose, darbe ir versle bei pateikė aiškią sistemą, ką reiktų tobulinti, kad pasiektume trokštamų rezultatų visose gyvenimo srityse.

Eneagrama (graik. ennea – devyni,  gramma – ženklas, vieta, taškas) – visame pasaulyje pripažintas asmenybės tipologijos bei asmenybės augimo ir transformacijos modelis, unikali senovės sufijų mokymo ir klasikinės psichoanalizės sintezė. Skirtingai nei kitos tipologijos,  Eneagrama  neapsiriboja charakteringų bruožų ir stereotipinių elgesio modelių aprašymu. Ji pristato devynis pagrindinius asmenybės tipus, kurie yra paremti vidine nesąmoninga motyvacija, ir atskleidžia, kaip ši motyvacija pasireiškia visose gyvenimo srityse: santykiuose, karjeroje, finansuose, asmeniniame tobulėjime ir šeimoje.

Unikali tipologija leidžia suprasti, kokie pasąmonės troškimai ir baimės verčia mus būtent taip mąstyti, jaustis ir elgtis, ir ką reikia daryti, kad pasiektume trokštamų rezultatų. Šiuo metu tai vienas iš tiksliausių, naudingiausių ir efektyviausių instrumentų aktyviai naudojamų dirbant su žmonėmis bet kokioje sferoje. Eneagrama taip pat leidžia labai efektyviai išspręsti net pačias sudėtingiausias konfliktines situacijas darbe bei asmeniniuose santykiuose.

Daugiau informacijos organizatoriaus svetainėje>>>

Informacija

Pradžia:
Kov 3, 2018
Pabaiga:
Kov 4, 2018
Kaina:
150EUR
Interneto svetainė:
http://www.eneagramosakademija.lt/eneagramos-praktikos-kursas/

Organizatorius

Eneagramos Akademija
Telefonas:
+370 611 53525
El. paštas:
info@eneagramosakademija.lt
Interneto svetainė:
http://www.eneagramosakademija.lt/

Vieta

eLoftHotel, Konferencijų salė (5 aukštas)
T. Ševcenkos 16
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis

Atvirieji mokymai

Peržiūrėkite artėjančius atviruosius mokymus

Eneagramos praktiko kursas

2016 lapkričio 12 10:00

Eneagramos praktiko kursas

9 gyvenimiškos strategijos – 9 bendravimo ir darbo stiliai. 2 modulių ENEAGRAMOS praktiko kursas su galimybe gauti tarptautinį ICTA praktikanto...

Skaityti daugiau
Eneagramos meistro kursas I modulis

2016 gruodžio 3 10:00

Eneagramos meistro kursas I modulis

Tiems, kurie turi drąsos ir ypatingo smalsumo pamatyti naujus horizontus! 3 modulių papildytas ENEAGRAMOS MEISTRO kursas su galimybe gauti...

Skaityti daugiau
Eneagramos meistro kursas II modulis

2017 vasario 11 10:00

Eneagramos meistro kursas II modulis

Tiems, kurie turi drąsos ir ypatingo smalsumo pamatyti naujus horizontus! 3 modulių papildytas ENEAGRAMOS MEISTRO kursas su galimybe gauti...

Skaityti daugiau

Susisiekite
su mumis